Ceļojiet kopā ar mums...

Šādi mēs vēlamies uzrunāt ikvienu klientu, kuram ceļojums mijas ar biznesa darījumiem, kuram ceļojums saistās ar relaksējošu atpūtu, vai kuram ceļojums ir kārtējais baudījums un jaunas atklāsmes.

Tūrisma aģentūra „V.I.P. Travel Agency” ir dibināta 2008. gada aprīlī. Lai veiksmīgi darbotos kā tūrisma pakalpojumu sniedzējs, esam saņēmuši TAVA (Ekonomikas ministrijas tūrisma attīstības valsts aģentūra) akreditāciju ar ieraksta Nr. 2132.

Mūsu vīzija – padarīt katra mūsu klienta sapni par īstenību.
Mūsu mērķis – pakalpojumu kvalitāte, perfekta cena un apkalpošana visaugstākā līmenī! Mēs to apstiprināsim tāpat kā jebkuru ceļojumu, ko izvēlēsieties Jūs!


Mūsu darbinieku īpašās zināšanas, pieredze tūrisma industrijā vairāk nekā 20 gadu garumā, pakalpojumu sniegšanas kvalitāte, un personiskā attieksme norāda, ka sniegtais pakalpojums ir savā ziņā unikāls, jo mēs spējam sniegt to, ko klientam nespēj piedāvāt internets!

Mēs spējam īstenot organizēta biznesa brauciena apkalpošanu un pārraudzību uzņēmumiem, kuriem ceļošana ir darbības būtiska sastāvdaļa, kā arī komunikācija ar apkārtējo pasauli. Mēs spējam realizēt visneiedomajamāko ceļojumu vai gluži otrādi - piepildīt sapni par sen kārotu ceļojumu ar vismazākiem līdzekļiem atbilstoši šodienai.