Visjaukākais kāzu ceremonijas turpinājums ir kāzu ceļojums, kas jaunlaulātajiem paliek atmiņā uz mūžu. Ar medusmēnesi sākās laulāto kopdzīve, un ikviens vēlas, lai šis sākums ir tikpat salds, brīnišķīgs un mīļš. Tāpēc, plānojot kāzu ceļojumus, mēs cenšamies izdarīt vispareizāko izvēli un paredzēt visas nianses, lai vēlāk varētu baudītu romantiku un paši sevi.

Tikai retu reizi ceļojuma laikā izdodas patiesi aizmirsties, kad jaunos iespaidus un romantiskās noskaņas netraucē organizatoriski jautājumi, steiga, stress vai negaidīti pārsteigumi. Šāds bezrūpīgs ceļojums kļūst par etalonu visiem nākamajiem braucieniem, un brīnišķīgās fotogrāfijas sentimentāli liecina par skaistākajiem brīžiem mūžā.

1Medusmēnesis All inclusive kūrortā

Šis ir visbezrūpīgākais romantiskais ceļojums, kura laikā pat nav jādomā par tādām laicīgām lietām kā nauda. Izvēloties all-inclusive atpūtu augstākās klases kūrortā, uz eleganta okeāna lainera vai safari. šī ceļojuma laikā Jums nebūs jāierobežo sevi pie bāra vai vakariņu galda, jo augstākās kategorijas all-inclusive iekļauj visu - personisku sagaidīšanu lidostā, transportu uz kūrortu, neierobežotas ēdienreizes, izklaides, sporta un ūdens atrakcijas un pat dzeramnaudu! No pirmās līdz pēdējai dienai ceļojuma programma būs pārdomāta līdz sīkumam, lai Jūs gremdētos romantikas burvībā un baudītu atpūtu, aizmirstos un uzkrātu brīnišķīgas atmiņas turpmākajiem gadiem... Teorētiski, dodoties šādā ceļojumā - naudas maku var pat atstāt mājās!

Tā kā šo kūrortu dzīvē nozīmīgu vietu ieņem tieši jaunlaulāto, tas ir pāru, kuri gredzenus mijuši pēdējo 6 mēnešu laikā, apkalpošana, īpaši viņiem tiek piedāvātas dažādas ekstras un uzlabojumi, lai pavadīto laiku padarītu neaizmirstamu. Smalkākie un ekskluzīvākie ultra all inclusive kūrorti atrodami Karību jūras salās, piemēram, "Sandals" ultra all inclusive kūrortu ķēde papildus jau iekļautajiem luksus pakalpojumiem, atmiņām piedāvā arī profesionāla fotogrāfa pakalpojumus, personificētus pludmales kreklus, šampanieti un augļus istabā, un, ja pieejams - izmitināšanu augstākas kategorijas istabās. Savukārt, Barbadosas viesnīca "Almonds Beach Club & Spa" un Tobago "Le Grand Courland & Spa" papildus ziediem, šampanietim un augļu grozam, labsajūtai piedāvā masāžu un skaistumkopšanas procedūras. Ultra all inclusive sameklēsiet arī Maurīcijās un Maldīvu salās, kuras atrodas gandrīz vienā laika zonā ar Latviju un kuras apjož tirkīzzila jūra!

2Eiropas romantiskās pilsētas

Ja saspringtais dzīves ritms neļauj doties ilgstošos idilles meklējumos, tad kaut dažas dienas, bet atmiņā paliekošs būs kāzu ceļojums uz kādu no romantiskajām Eiropas pilsētām - Parīzi, Amsterdamu, Londonu, Zalcburgu vai Venēciju. Īss pārlidojums, izmeklēta viesnīca, neaizmirstama programma un pāri visam - romantikas aura.

Arī šeit, iepriekš informējot par sava ceļojuma mērķi sagaidīsiet īpašu attieksmi, ziedus, šampanieti, labāku istabu. Nereti tiek piedāvātas profesionāļu sastādītas un dzīvē pārbaudītas jau gatavas programmas, kuras ietver gan personiskus izbraucienus ar gondolām, gan brokastis gultā, gan īpaši jaunlaulātajiem rezervētu vakariņu galdiņu pie loga ar skatu uz naksnīgo vecpilsētu sveču gaismā.

3Klasiskie ceļojumi

Grieķu antīkās kultūras mantojums, Itālijas renesanses arhitektūra, Francijas rivjēra un vīna lauki, 20.gs. Gaudi Art Nova Barselonā un, protams, maigais klimats un silta zila jūra. Literatūrā aprakstītie un kinofilmās rādītie, par klasiski romantiskajiem ceļojumiem uzskatītie braucieni parasti ved uz Vidussjūras valstīm ņ" Grieķiju, Itāliju, Franciju, Spāniju! Savukārt, par mūsdienu klasiku kļuvuši ceļojumi uz Taizemi, Malaiziju, Meksiku, Brazīliju vai pat Filipīnām. šie ceļojumi radīs iespēju apvienot izcila kultūras mantojuma iepazīšanu ar atpūtu lieliskos kūrortos.

Bet, var arī izvēlēties visu uzreiz, piemēram, dodoties bezrūpīgā kruīzā pa Vidusjūru vai Indijas okeānu!.

4Ārtie ceļojumi

Ja vēlaties vienkāršāku, bet tik pat jauku ceļojumu, tad tiešais avioreiss no Rīgas aizvedīs Jūs uz siltajām Vidusjūras zemēm un salām - Turciju, Spāniju, Grieķiju vai citām salām. Jūs varat izvēlēties pavadīt medusmēnesi gan tūroperatoru piedāvātajos populārajos kūrortos, gan izvēlēties izmeklētas viesnīcas ar personisku attieksmi un šarmu. Lai vai kā, ceļojumā varēsiet bezrūpīgi pavadīt laiku gan pludmalē, gan atrakciju parkos, gan apmeklēt restorāniņus un ik vakaru vērties saulrieta toņkrāsu gammā, iejūkot dažādu valstu un nāciju murdoņā.

5Divi vienā, vai laulību ceremonija ārzemēs

Apvienojot kāzu ceremoniju ar medusmēnesi, Jums nebūs jārūpējas par svētku galdu un jālauza galva par lūgto viesu skaitu! Lielā diena būs tikai Jums, bet fotogrāfijas un stāsti par ceremonijas spozmi, liks labvēlīgi apskaust Jūs vai ikvienam. Ja izvēlēsieties kāzām Lasvegasu vai Karību salas, esiet pārliecināti - sals un lietus noteikti nesabojās svētku noskaņojumu. Savukārt, saulrieta krāsu un zvaigžņu spozme Āfrikas savannā būs neatkārtojama un piederēs vienīgi Jums. Pat visvienkāršāko ceļojumu īpašu spēj padarīt šķietami sīkumi, kuriem dažkārt pievērsiet maz uzmanības - ziedi, augļu grozs vai vīna pudele istabā, ielūgums uz kokteili no viesnīcas menedžera vai privāts transports uz viesnīcu, ierasto tūristu autobusu vietā.

Atcerieties - noskaņu vienlīdz labi var radīt gan limuzīns uz lidostu, gan arī nodošanās saulrieta baudīšanai divvientulībā.

www.life-guide.lv