2018

Košas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – tas paliks atmiņā vēl ilgi un Jūs noteikti vēlēsieties te atgriezties vēlreiz!

 • Bangkoka (2 naktis)
 • Kvaj upe (1 nakts)
 • Pattaija (4 naktis)
 • Kočanga (5 naktis)

Rīga – Bangkoka – Rīga

29419903

no 979,00 *

katram pieaugušajam divvietīgā numurā ar ēdināšanu pēc programmas

1. diena

Lidojums: Rīga-Stambula plkst. 12:10-15:20. Izlido no Stambulas plkst. 20:10.

2. diena

Ielido Bangkokā plkst. 09:25. Pasu un muitas kontrole, tikšanās ar firmas pārstāvi, transfērs uz viesnīcu Bangkokā – 3* CHA-DA HOTEL/ Superior numurs vai viesnīca līdzīga līmeņa. Brīvais laiks.

3. diena

Brokastis. Plkst. ~08:30 tikšanās ar gidu, ekskursijas programma Bangkokā: Zelta Budas templis (Wat Pho), Lielā pils (Grand Palace), Smaragda Budas templis, mūsdienu debesskrāpji un ielu tirdziņi. Brauciens ar tradicionālo “gardeguna” laivu pa Bangkokas kanāliem, iespēja pabarot samus, kas peld tempļa tuvumā. Pusdienas.

Pēc ekskursijas – brīvais laiks. Iesakām apmeklēt:
Bayoke tornis: Pasaulē otrā lielākā viesnīca ar skatu laukumu, no kura paveras lieliska aina uz visu Bangkoku.
Siam Paragon: tirdzniecības centrs, kurā atrodas liels okeanārijs un IMAX (4D filmu) kinoteātris.
Tāpat arī taizemiešu nacionālā teātra Siam Niramit priekšnesums, kurš tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem un iespaidīgākajiem pasaulē. Reiz teātra skatuve tika iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā pati augstākā.

4. diena

Agra celšanās, lai dotos divu dienu ceļojumā uz Kančanaburi provinci. Tā ir satriecoši skaista vieta – zaļi pakalni, ūdenskritumi, nacionālie parki – daudzveidīgas iespējas atpūtai. Pirmā pietura pēc brokastīm – taizemiešu tradicionālo tīkkoka māju apmeklējums, kokosriekstu pārstrādes mini-ferma. Tālāk dosimies uz Tonburi provinci, uz Damnaen Saduak peldošo tirgu. “Gardeguna” taizemiešu laivās peldēsiet caur līkumotiem kanāliem, redzēsiet tradicionālās taizemiešu mājas uz pāļiem un taizemiešu tirgu. Tālāk Jūs gaida Karaliskā tīkkoka izstrādājumu fabrika, kur redzēsiet tās meistarus darbībā. Izstāžu zālē Jūsu iztēli pārsteigs tīkkoka šedevru skaistums un unikalitāte.

Nākamā pietura būs slavenais Kvajas upes tilts, uz kura attapsieties 20. gadsimta vidū un detalizēti uzzināsiet “Nāves ceļa” rašanās vēsturi. Tālāk Jūs gaida pusdienas atvērtā tipa restorānā ar lielisku upes tilta panorāmas skatu. Pēc pusdienām dosieties uz eksotisku viesnīcu, kas atrodas tieši pie ūdens – te pēc piesātinātās dienas varēsiet ielekt atvēsinošajā upē.

5. diena

Pamosties saullēktā nacionālā parka pašā biezoknī, rīta upes vieglās šalkoņas pavadīti, – kas gan var būt jaukāks! Brokastis viesnīcā, pēc kurām dosieties uz populārajiem termālajiem avotiem – tiem piedēvē ārstnieciskas spējas un tos sauc par Kančanaburi provinces lepnumu. Otrs lepnums – Sai Yok nacionālais parks. Ne velti Kančanaburi province godam nes “Taizemes zaļo plaušu” nosaukumu – te sastopami necaurejami tropiskie džungļi un mūžzaļas nogāzes, dziļūdens upes un pārsteidzoši tīrs gaiss! Par to pārliecināsieties paši, peldot ar koka plostiem Sai Yok nacionālajā parkā, taču visdrosmīgākie varēs izpeldēties upē. Vai arī – elpu aizraujošajā Sai Yok Yai ūdenskritumā, arī te mūs gaida pietura. Pēc pusdienām džungļos dosieties uz Ziloņu ciematu, kur varēsiet personīgi iepazīties ar šiem pārsteidzošajiem dzīvniekiem.  Par papildu samaksu (~500 THB = ~15 EUR) varēsiet doties pastaigā ziloņa mugurā džungļu biezoknī. Pēdējā piesātinātā ceļojuma pietura – tējas namiņš ar plašu tēju kolekciju un taizemiešu tautas medicīnas aptieka, kur uzzināsiet visu par tās labajām īpašībām un, ja vēlēsieties, varēsiet no šī brauciena iegādāties sev un saviem tuvajiem patiešām noderīgas dāvanas. Un, visbeidzot, transfērs uz viesnīcu Pataijā – 3* WELCOME JOMTIEN BEACH/ Standard numurs vai viesnīca līdzīga līmeņa.

6. diena – 8. diena

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Pie gida var iegādāties ekskursijas.

Iekļauta pilsētas apskates ekskursija: ļoti senu akmeņu parks, kurā atrodas krokodilu ferma un tajā notiek krokodilu šovs, lateksa fabrika (kaučuks – vēl viena Taizemes “rozīnīte”, savukārt populārie lateksa izstrādājumi – tās lepnums), čūsku ferma un to šovs, dārgakmeņu muzejs ar ekskursiju pazemē, kur Jums pastāstīs, kā tiek iegūti, apstrādāti un gala izskatu iegūst dārgakmeņu izstrādājumi.

9. diena

Brokastis. Transfērs uz Kočangas salu (ceļā ~ 4 h 30 min, pārcelšanās ar prāmi 30 min). Sala tiek dēvēta par pēdējo paradīzes salu Dienvidaustrumāzijā. Paradīze – viennozīmīgi, Kočanga ir populāra vieta tiem, kas vēlas atgūties no lielpilsētu burzmas un trokšņainiem pūļiem. Iekārtošanās viesnīcā – KOH CHANG RESORT & SPA 3*/ Standarta Building HillSide numurs/ vai līdzīga līmeņa viesnīca, brīvais laiks atpūtai pludmalē.

10. diena – 13. diena

Brokastis. Brīvais laiks atpūtai pludmalē.

14 . diena

Brokastis. Transfers uz Bangkokas lidostu, lidojums no Bangkokas plkst. 21:30.

15 . diena

Ielido Stambulā plkst. 04:00, Stambula-Rīga 08:20 – 11:15.

Dzīvošana viesnīcās ar izcilu servisu

 • Viesnīca CHA-DA HOTEL 3*
 • Viesnīca WELCOME JOMTIEN BEACH 3*
 • Viesnīca KOH CHANG RESORT & SPA 3*

Ceļojuma cenā iekļauts

 • aviobiļete Rīga-Bangkoka-Rīga (Turkish airlines caur Stambulu);
 • transfēri lidosta-viesnīca-lidosta;
 • lidostu nodokļi, kopējā bagāža 30 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā, ēdienreizes lidojuma laikā;
 • viesnīca ar brokastīm, programmā norādītās ekskursijas krievu valodā.

Piedāvājuma cena un pieejamība tiks apstiprināta pēc pieprasījuma saņemšanas.

Papildus izdevumi

 • vīza 50 EUR (nokārtošana aizņem 10-14 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 foto 3,5 x 4,5 cm izmērā, un aizpildīta anketa (to saņemsiet aģentūrā);
 • medicīniskā apdrošināšana, personīgie izdevumi, dzeramnaudas, u.c.