01. novembris – 04. novembris 2018  

Romantiska nedēļas nogale Santorīni salā

Tas ir romantiķu un skaistuma mīļotāju galamērķis, vieta uz kurieni doties tiem, kuri vēlas šo burvību baudīt nesteidzoties. Ceļojums piemērots visiem, kuri ilgojas pēc saules un siltuma novembrī, kuriem patīk krāšņi un neparasti dabasskati, kuri vēlas dažas dienas pavadīt mierīgā, nesteidzīgā un romantiskā atmosfērā. Ar nolūku organizējam braucienu uz Santorīni pašā sezonas izskaņā, lai noķertu siltos dienvidu vakarus, apciemotu vīna darītavas un nogaršotu jauno vīnu – un galvenais, lai Santorīni būtu gandrīz tikai mums pašiem.

Rīga – Santorīni – Rīga

29419903

 no 399,00*

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

1. diena 01.11  11:00 no viesnīcas

Tira, Firostefani un Oija saulrietā

Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim Santorini lielāko pilsētu un administratīvo centru Tiru, pievēršot īpašu uzmanību grieķu ortodoksālajai baznīcai un Zelta ielai. Pēc pusdienām tiks dots nedaudz brīva laika, lai apskatītu brīnišķīgās ainavas, kas paveras no vulkāna krātera malas. Pēc tam dosimies uz vēl vienu apdzīvoto vietu, kas veras uz ar jūras ūdeni pieplūdušo vulkāna krāteri – Firostefani. Te mums būs fotopauze, lai iemūžinātu slaveno zilo Domu, kas veras krāterī. Tālāk dosimies uz Imerovigli, kas atrodas uz vulkāna malas augstākā punkta un kur mums tiks dots laiks, lai kājam izstaigātu ciemats un paši aplūkotu ievērības cienījāmākās vietas. Noslēgumā brauksim uz Egejas jūras piekrastes visskaistāko un slavenāko ciematu Oiju. Pēc interesantāko vietu apskates ciematā, dosimies uz vecajām pilsdrupām, no kurām varēsim noskatīties (ja laikapstākļi atļaus!) pašu skaistāko dabas “priekšnesumu” Grieķijā – saulrietu. Ekskursijas ilgums ~7 stundas.

Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

 

2. diena 02.11  09:00 no viesnīcas

Mesagonija, Mesarija un Pirgos

Ekskursijas sākumā dosimies uz melno, vulkānisko Monolithos pludmali. Pēc foto pauzes, tālāk brauksim uz Kamari, kas ir pazīstams kūrorts un Mesa Gonia ciematu. Vietējiem tas ir “spoku ciemats”, ko izpostīja spēcīga zemestrīce gadsimtu atpakaļ, savukārt tūristiem ir interesanti apskatīt atliekas no šīs “noslēptās” vietas arhitektūras. Nākošā pietura būs Messaria, kurā apskatīsim brīnišķīgas savrupmājas vietā, kas pazīstama ar ilgu rūpniecisku pagātni. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz no viduslaikiem sagalabājušos ciematu Pyrgos. Ciematā apskatīsim arī senas pilsdrupas, no kurām paveras brīnišķīgas ainavas. Ekskursijas turpinājumā apstāsimies foto pauzē pie Profitis Ilias klostera un noslēgumā apmeklēsim vienu no pazīstamākajām vīna ražotnēm uz salas, kur vērojot saulrietu no tās terasēm, varēsim degustēt vietējo vīnu. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija.

 

3. diena 03.11  09:00 no viesnīcas

Akrotiri arheoloģiskie izrakumi un Megaločuri ciematiņš

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Akrotiri jeb Santorīni Pompejām, pa ceļam izbraucot cauri salas teritorijai, kur audzē vīnogulājus un apskatot nelielus tipiskus ciematus. Neskatoties uz to, ka vulkāna izvirdums iznīcināja Akotiri apmēram 3600 gadus atpakaļ, pilsēta ir lieliski saglabājusies zem biezā pelnu slāņa. Sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas klātas ar skaistām freskām, lieliska drenāžas sistēma atklāj Vēlā bronzas laikmeta dzīvesveidu. Vienlaikus ar “Zudušo Atlantīdu” varēsim apbrīnot moderno tehnoloģiju sasniegumu paraugu – bioklimatisko patvērumu, kas pasargā senās drupas no mainīgo laikapstākļu kaitīgās ietekmes. Nākošā pieturvieta būs Perissas melnā pludmale, bet pēc pusdienām dosimies uz gleznaino Megalochori ciematu, kur izbaudīsim mierīgu pastaigu gar vēja nospodrinātajām baltajām mājām un baznīcām. Ekskursijas ilgums ~ 5 stundas.

Cena: 70 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Akrotiri arheoloģiskajā objektā.

 

4. diena 04.11  plkst. 18:00 transfers no viesnīcas uz lidostu

Viena no labākajām Santorīni viesnīcām

  • Viesnīca Aressana SPA Hotel & Suites 4****
    Aressana SPA Hotel & Suites 4* ietilpst Pasaules Mazo Luksusa viesnīcu apvienībā. Viesnīca atrodas Santorini galvaspilsētas Firas senākajā un klusākajā daļā starp Grieķu ortodoksālo baznīcu un Tēras pirmsvēsturisko muzeju, dažus soļus no vulkāna krātera malas, kas sola fantastisku panorāmu, it sevišķi saulrietā.

Ceļojuma cenā ietilpst

  • Cena: 399 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)
  • Cena: 599 EUR (transfers, 3 naktis divvietīgā istabā, brokastis, grupas vadītāja pakalpojumi)

Ceļojuma cenā neietilpst

  • ekskursijas
  • personīgie tēriņi

*Ceļojuma cena var tikt koriģēta atbilstoši lidostu nodokļu izmaiņām un USD valūtas kursa svārstībām. Grozījumi ceļojuma programmā, cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti

  • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma.

Pieteikšanās ceļojumam

  • Jūsu vieta tiks rezervēta pēc 140 EUR avansa iemaksas.