01. novembris – 04. novembris 2018  

Melnkalne nedēļas nogalē – īstā ceļotāja izvēle!

Ja Jums vārds “Melnkalne” asociējas ar kaut ko mazliet mežonīgu, krāšņas dabas un kontrastu bagātu, kā arī civilizācijas nesabojātu – vietu, kur vasaras brīvdienas varētu pavadīt Drakula, nu, vai vismaz Harija Potera draugu radi, tad ziniet – neesat tālu no patiesības!Melnkalne, Adrijas jūras pērle, kas ir daudzējādā ziņā unikāla, atrodas tās dienvidu daļā un ietver sevī gan Balkāniem, gan Vidusjūras valstīm raksturīgās iezīmes.

Rīga – Podgorica – Rīga

29419903

 no 349,00*

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

1. diena 01.11  09:00 no viesnīcas

Budvas, Kotoras, Ņegusi un Cetiņes apskates ekskursija

Pirmo dienu Melnkalnē uzsāksim ar Adrijas jūras kūrorta Budvas vecpilsētas apskati. Pēc tam dosimies uz Cetiņes pilsētu – bijušās Melnkalnes karalistes galvaspilsētu. Šeit mēs apskatīsim Karaļa Nikolasa pili un veiksim īsu pastaigu pilsētas centrā. Tad dosimies augšup kalnos, kur apmeklēsim nelielu ciematiņu Ņegusi, kur dzimusi viena no ievērojamākajām personām Melnkalnes vēsturē – valdnieks, bīskaps un dzejnieks Ņegos. Ciematā mums tiks piedāvātas mājās gatavotas uzkodas un glāze vietējā vīna. Pēc tam brauksim lejup uz Kotoru – pilsētu, kas atrodas pie jūras līča, kas atzīts par vienu no skaistākajiem pasaulē. Kotoras vecpilsēta radīta 12. -14. gs. un ir labi saglabājusies. Ne velti Kotora ir iekļauta UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Te apmeklēsim Sv. Trifona katedrāli. Ekskursijas ilgums ~ 9 stundas.

Cena: 75 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, uzkodas Ņegusi ciematā, tūristu nodoklis Cetiņes pilsētā, ieejas maksa Karaļa Nikolasa pilī Cetiņē un Sv. Trifona katedrālē, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

 

2. diena 02.11  09:00 no viesnīcas

Ekskursija uz Albāniju

Šīs ekskursijas laikā būs iespēja apmeklēt Melnkalnes kaimiņvalsti Albāniju, kas lepojas ar bagātu vietējo kultūru un tradīcijām, bet 50 gadus bija izolēta no pārējās pasaules. Mūsu ceļš vedīs gar Adrijas jūras krastu garām pilsētām Petrovac, Bar un Ulciņ – vistālāk uz dienvidiem atrodošos Melnkalnes pilsētu, kurā sajaukušās Eiropas un Austrumu kultūras. Tālāk brauksim gar ciematiem, ko pārsvarā apdzīvo albāņi.Pēc robežas šķērsošanas dosimies uz cietoksni Rozafa, kas uzbūvēts trīs upju ielokā. Pēc tam mūsu ceļš vedīs uz Skadaras pilsētu, kas atrodas tāda paša nosaukuma ezera krastā. Skadara ir sens tirdzniecības centrs ar viduslaiku cietoksni. Šeit mēs apmeklēsim arheoloģijas muzeju, viduslaiku cietoksni un Bronzas laikmeta apmetnes atliekas. Pirms atgriešanās Melnkalnē, nobaudīsim tradicionālas albāņu pusdienas restorānā. Ekskursijas ilgums ~ 9.5 stundas.
Svarīgi: Ekskursijā jāņem līdzi pase!

Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša pavadošā gida pakalpojumi, vietējā gida pakalpojumi Albānijā, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Rozafas cietoksnī.

 

3. diena 03.11  08:00 no viesnīcas

Ekskursija “Melnkalnes mežonīgais skaistums”

Šīs dienas ekskursija mūs aizvedīs dziļi Melnkalnes vidienē – ar brīnišķīgiem zaļu mežu klātiem kalniem, straujām upēm un dziļiem kanjoniem. Dodoties kalnos, baudīsim pasakainos skatus uz Adrijas jūras piekrasti un turpināsim ceļu pa elpu aizraujošo Morakas upes kanjonu.Viesosimies Morakas klosterī, kam bija nenovērtējama nozīme valsts vēsturē. Virzoties dziļāk Melnkalnes vidienē, sasniegsim vienu no tīrākajām Eiropas upēm Taru, kuras kanjons ir otrais dziļākais pasaulē (aiz Kolorado). Ekskursiju turpināsim pa Durmitora Nacionālā parka teritoriju un apstāsimies pie slavenā Durdeviča Tara tilta. Šeit mums būs neliela pastaiga, pēc kuras dosimies atpakaļceļā, kas vedīs gar Žabljakas pilsētu 1456 m augstumā virs jūras līmeņa. Ekskursijas ilgums ~ 12 stundas.

Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts), ieejas maksa Morakas klosterī un Durmitora Nacionālajā parkā.

 

4. diena 04.11  09:00 no viesnīcas

Ekskursija pa Kotoras līci

Ekskursija domāta tiem, kas vēlas pavadīt jauku dienu jūrā, izpētot vistālāk uz dienvidiem esošo Eiropas fjordu. Ceļojuma sākumā dosimies Tivatas pilsētas virzienā, pa ceļam apskatot Porto Montenegro jahtu piestātni. Tālāk dosimies ar kuģītī. Tas mūs vedīs pa brīnišķīgo līci, ko ielenc augsti kalni. Izbrauksim cauri Veriges šaurumam un garām nelielām piekrastes pilsētiņām – Lepetani, Stoliv, Prcaņ, Muo uz Perastu. Apstāsimies pie mazas saliņas Our Lady of the Rocks, lai apskatītu 17. gadsimtā būvētu baznīcu. Pēc tam atgriezīsimies Perastas pilsētiņā, kur nobaudīsim pusdienas. Ekskursijas ilgums ~ 7 stundas.

Cena: 60 EUR
Cenā iekļauts: transports (autobuss un kuģītis), krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts), ieejas maksa Our Lady of the Rocks baznīcā.

18:30 transfers no viesnīcas uz lidostu.

Dzīvošana viesnīcā ar izcilu servisu

 • Viesnīca Hotel Montenegro Beach 4****
  Hotel Montenegro Beach 4* ir lieliska viesnīca, kas atrodas pašā Adrijas jūras piekrastē, Bečiči līča krastā, ko iekļauj gleznaini, mežiem apauguši kalni.

Ceļojuma cenā ietilpst

 • Cena: 349 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 6 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža, uzkodas)
 • Cena: 529 EUR (transfers, 3 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm un vakariņām, grupas vadītāja
  pakalpojumi)

Ceļojuma cenā neietilpst

 • ekskursijas
 • personīgie tēriņi

*Ceļojuma cena var tikt koriģēta atbilstoši lidostu nodokļu izmaiņām un USD valūtas kursa svārstībām. Grozījumi ceļojuma programmā, cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti

 • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma.

Pieteikšanās ceļojumam

 • Jūsu vieta tiks rezervēta pēc 140 EUR avansa iemaksas.