29. decembris – 02. janvāris 2018/2019  

Madeira Jaunajā gadā

Madeirā Ziemassvētkus un Jauno gadu sāk gaidīt jau no decembra pašām pirmajām dienām. Svētku gaidīšana ietver ne tikai krāšņi izdekorētas Funšalas un citu Madeiras pilsētu ielas, bet arī virkni dažādu pasākumu, kas mēnešan laikā notiek baznīcās, ielās un laukumos un kuros plaši tiek atspoguļota salas etnogrāfija, kultūra, māksla un reliģiskā piederība. Svētku kulminācija ir Jaungada nakts, kad dažādās Funšalas vietās notiek svētku salūts – lielākais salūts pasaulē. 2006. gadā tas iekļauts Ginesa rekordu grāmatā ar atoņu minūšu ilgu krāšņu un dažādu uguņošanu, kas pulcina tūristus no visas pasaules.

Rīga – Funšala – Rīga

29419903

 no 599,00*

Ekskursiju programma pēc izvēles

Rekomendējam ekskursijas iegādāties pirms lidojuma. Vietu skaits ierobežots!

1. diena 29.12  10:00 no lidostas

Funšala, Pico dos Barcelos un Monte

Ekskursijas laikā apskatīsim Zemnieku tirgu ar milzīgu vietējo dārzeņu, augļu un svaigi ķertu zivju bagātību. Dosimies arī uz Botānisko dārzu, kas lepojās ar plašu koku, krūmu un ziedu kolekciju. Ekskursijas turpinājumā dosimies uz nelielo ciematiņu Monte, kas atrodas kalnos, kuri ieskauj Funšalu un kas pazīstama ar unikālo vietējo transporta līdzekli – Tobbogan – kas līdzīgs ragavām. Apskatīsim draudzes baznīcu un vietējos publiskos dārzus. Pēc tam dosimies uz Pico dos Barcelos – skatu laukumu, no kura paveras brīnišķīga ainava pār Funšalu. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas biļete botāniskajā dārzā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

 

2. diena 30.12  09:00 no viesnīcas

Ekskursija uz Portu Moniž

Ekskursijas sākumā apstāsimies dažos interesantos skatu punktos, piem. Piku da Torre, no kurienes paveras lielisks skats pāri Kamara de Lobuš – mazam zvejnieku ciematam. Apstāsimies arī pie Kabu Žirau – otrās augstākās jūras klints pasaulē. Ceļš turpināsies uz Enkumeadas kalnu pāreju. Sao Vicentē nonāksim, braucot garām dažiem skaistiem ūdenskritumiem. Šeit apskatīsim nelielu ciematu Portu Moniž, kas liekas no kalniem ieripojis jūrā un slavens ar saviem dabiskajiem peldbaseiniem. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

 

3. diena 31.12  09:00 no viesnīcas

Ekskursija uz Santanu un Mačiku

Ekskursijas laikā apmeklēsim salas ziemeļu ciematus Santanu, kuras akmens māju jumti klāti ar Madeirai raksturīgo jumta klājumu – niedrēm un Mačiku – pirmo vietu, kur salā ieradās portugāļu jūrasbraucēji. Apkārt ciematiem salas ziemeļos plešas lauru koku meži, kas iekļauti UNESCO pasaules vērtīgāko dabas objektu sarakstā. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 65 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

 

4. diena 01.01  plkst. 14:00 no viesnīcas

Ekskursija pa levadām

Ekskursija tiks veltīta pastaigai gar Serras do Faial levadu – irrigācijas kanālu jeb akveduktu, kas ir vairāk nekā 100 gadus vecs. Mūsu ceļš sāksies Paradīzes ielejā un noslēgsies Ročau. Pa ceļam vērosim kalnu terases un dārzus, kā arī plašus skatus pāri Kamačas ciematam. Pastaigas ilgums apm. 2,5 stundas, bet tās garums apm. 5.5 km. Ekskursijas ilgums ~ 4 stundas.

Cena: 30 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi.

 

5. diena 02.01  09:00 no viesnīcas

Dienvidrietumu krasta ekskursija

Pirmā mūsu pieturas vieta būs mazpilsēta Ponta du Sol. Nākamajā pieturas punktā Madalena du Mar, būs iespēja apskatīt banānu plantāciju. Tālāk sekos Prazers, kur apmeklēsim Lauksaimnieciskās izglītošanas saimniecību ar tās garšvielu dārziem. Salas tālākajā rietumu punktā Ponta du Pargu apstāsimies aplūkot bāku un pasakainu panorāmu uz zvejnieku ciematiem. Mūsu pēdējais pieturas punkts ir Kaļetas municipalitāte, kur būs iespēja aplūkot cukurniedru dzirnavas. Ekskursijas ilgums ~ 8 stundas.

Cena: 65 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Lauksaimnieciskās izglītošanas saimniecībā un pusdienas (vīns un ūdens iekļauts cenā).

plkst. 17:30 transfers no viesnīcas uz lidostu.

Trīszvaigžņu viesnīca Hotel Orca Praia 3*

Hotel Orca Praia 3* atrodas minūtes gājiena attālumā no pludmales, uz klints Atlantijas okeāna krastā, apm. 2 km attālumā no zvejnieku ciemata Camara dos Lobos un 6km attālumā no Funšalas pilsētas centra. Plašajās istabās pieejams viss nepieciešamais viesu pilnvērtīgai atpūtai. Viesnīcai ir dārzs un āra baseins ar sauļošanās terasi, kā arī spa centrs un spēļu istaba ar biljarda un tenisa galdiem.

Ceļojuma cenā ietilpst

  • Cena: 599 EUR (lidojums, lidostu nodokļi, 5 kg rokas bagāža un 10 kg reģistrētā bagāža, siltā ēdināšana)
  • Cena: 999 EUR (transfers, 4 naktis divvietīgā istabā ar brokastīm, Jaunā gada vakariņas 31.12, grupas
    vadītāja pakalpojumi).

Ceļojuma cenā neietilpst

  • ekskursijas
  • personīgie tēriņi

*Ceļojuma cena var tikt koriģēta atbilstoši lidostu nodokļu izmaiņām un USD valūtas kursa svārstībām. Grozījumi ceļojuma programmā, cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti

  • pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma.

Pieteikšanās ceļojumam

  • Jūsu vieta tiks rezervēta pēc 140 EUR avansa iemaksas.