29.12.2018 – 23.03.2019

Kalnu slēpošana Itālijā un ideāla vieta lieliskai atpūtai Marilleva kūrortā!

Rīga – Bergamo – Rīga

29419903

no 589,00 *

Val di Sole reģions ir iecienīts pateicoties saulainajām trasēm, brīnišķīgām kalnu ainavām un kvalitatīvam servisam.

Marilleva ir īsta paradīze slēpošanas un snovborda entuziastiem. Tas ir neliels, draudzīgs un cenu ziņā saprātīgs kūrorts, kas atrodas Dolomītu kalnu ielejas sirdī. Lai izpētītu reģionu, nav jātērē lieli naudas līdzekļi. Turklāt tas ir viens no nedaudzajiem kūrortiem, kur var slēpot netālu vai tieši pie viesnīcas. Daudzās sniega mašīnas rūpējas, lai slēpošanas trasēs būtu pietiekami daudz sniega. Tā ir ideāla vieta, ja ir vēlēšanās iemācīties slēpot, jo ir pieejami sertificēti slēpošanas un snovborda skolas instruktori, uzlabot savas slēpošanas prasmes, kā arī izbaudīt relaksējošus vakarus.

Marilleva piedāvā dažādas iespējas patīkamai atpūtai pēc slēpošanas dienas. Šeit atrodas: restorāni, bāri, naktsklubi, apgaismots stadions nakts slidošanai, iekštelpu peldbaseini, fitnesa klubi un saunas. Šeit ir iespējams apmeklēt iepirkšanās centrus, modes preču veikalus, izstādes. Jums atliek izvēlēties, kādu atpūtu vēlaties – vakariņas romantiskā gaisotnē, dejas līdz rītausmai, jautras sarunas draugu lokā vai vienkārši relaksēties.

Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums Rīga – Zalcburga – Rīga;
  • Sagaidīšana un pavadīšana lidostā;
  • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • 7 vai 14 naktis dzīvošana un ēdināšana atbilstoši izvēlētajā viesnīcā vai apartamentos.

Papildus izdevumi

  • Ceļojumu apdrošināšana;
  • Jebkurš pakalpojums, kas nav tieši minēts viesnīcas aprakstā, viesnīcas izcenojumā vai jebkādā citā informatīvajā materiālā.