29.12.2018 – 23.03.2019

Iespaidīgi panorāmas skati slēpojot un ejot pārgājienos!

Rīga – Bergamo – Rīga

29419903

no 339,00 *

Val di Fiemme ieleja ir viena no vispievilcīgākajām teritorijām Dolomītos. Ieskauta starp slavenajiem kalniem, tādiem kā, Lagorai, Pale di S.Martino un Latermar, tā izceļas ar savu dabīgo skaistumu, vēsturisko nozīmi, kultūru, kā arī ar tās īpaši veselīgo un mēreno klimatu. Šī vieta ir ievērojama ar to, ka te paveras iespēja praktizēt gan nobraucienus, gan distanču braucienus dažādos grūtības līmeņos.

Val di Fiemme-Obereggen kūrorts piedāvā piecas slēpošanas zonas, kas dod iespēju katru dienu atklāt jaunu trasi Dolomītu kalnos. Visa slēpošanai paredzētā platība, kas stiepjas līdz pat 110 km, atklāj elpu aizraujošas dabas ainavas nobrauciena laikā, 45 modernus pacelājus, 120 slēpošanas instruktorus, 2 ragaviņu trases un daudzus snovborda parkus. Kūrortā ir viena no garākajām trasēm Alpu reģionā – slavenā Olimpia (7,5 km). Slēpošanas sezona Fiemmē sākas katru gadu no novembra beigām un ilgst līdz pat aprīlim. Līdz ar to šī vieta ir viena no pirmajām, kas atklāj slēpošanas sezonu un viena no pēdējām, kas to noslēdz.

Īpaša uzmanība tiek veltīta bērniem, piedāvājot dažādus pakalpojumus, kā bērnu dārzus, atrakciju parkus un slēpošanas nometnes.

Pēc slēpošanas ielejā var doties atklāt vīnu bārus, krodziņus, diskotēkas, vietējā reģiona restorānus.
Kā arī relaksējošai atpūtai ir pieejami divi iekštelpu baseini, ledus stadions Cavalese, āra slidošana, sporta centrs, kurā pieejami tenisa korti, itāļu boulings, biljards, šaušana, vingrošanas zāle, fitness centrs.

Val di Fiemme ir ideāls galamērķis arī pārgājieniem, kur Jūs pavadīs iespaidīgi panorāmas skati.

Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums Rīga – Zalcburga – Rīga;
  • Sagaidīšana un pavadīšana lidostā;
  • Atpūta izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

Papildus izdevumi

  • SKI PASS;
  • SKI buss;
  • Medicīniskā apdrošināšana;
  • Personīgie izdevumi.