29.12.2018 – 23.03.2019

Viens no vislabāk aprīkotajiem slēpošanas kūrortiem Alpos, kas piedāvā plašu trašu izvēli gan pieredzējušiem slēpotājiem, gan ģimenēm un iesācējiem!

Rīga – Bergamo/Milāna – Rīga

29419903

no 339,00 *

Livinjo ir viens no visaugstāk izvietotajiem kalnu slēpošanas kūrortiem Eiropā (1800 m v.j.l.). Ieleja ir 12 km gara un ir saules apspīdēta visā dienas garumā. Kūrorts atrodas aptuveni 3,5 h brauciena attālumā no Milānas. Livinjo pilsētiņai raksturīgas dabas, kultūras un arhitektūras vērtības. Pilsētu veido 2 galvenās ielas, gar kuru malām izvietojušās gan luksusa, gan ekonomiskās klases viesnīcas, apartamentu namiņi, slēpošanas servisa centri, krodziņi un citas atpūtas un izklaides vietas. Ēku veidolos saglabātas tradicionālās Alpu ciemu arhitektūras iezīmes – tās būvētas no akmens un koka. Viens no ievērības cienīgākajiem faktiem ir tas, ka liela daļa pacēlāju novietoti turpat blakus pilsētas galvenajām ielām, līdz ar to sasniedzami no viesnīcām dažu minūšu laikā.

Kūrortā ir slēgtais baseins, sporta zāle un tenisa korti telpās, ko var apmeklēt brīvajā laikā pēc slēpošanas aktivitātēm. Plašs SPA un relaksācijas piedāvājumu klāsts katra viesa individuālajai gaumei. Skaistas kalnu ainavas, kas vilina doties romantiskās pastaigās. Vakaros pieejami restorāni, bāri un diskotēkas. Tūristus ļoti piesaista arī beznodokļu zona, jo šeit strādā vairāk kā 200 “duty free” veikalu, kuri piedāvā preces par ļoti pievilcīgām cenām. Iesakām: Art Cafè, Galli’s, Echo, Daphne, Gulliver, Marco’s. Starp daudziem restorāniem: La Pioda, Mattia’s un Piccolo Tibet. Neaizmirstama ir īsta itāļu pica restorānos Il Cenacolo, La Rusticana vai La Vecchia Lanterna.

Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums Rīga – Zalcburga – Rīga;
  • Sagaidīšana un pavadīšana lidostā;
  • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
  • 7 vai 14 naktis dzīvošana un ēdināšana atbilstoši izvēlētajā viesnīcā vai apartamentos.

Papildus izdevumi

  • Ceļojumu apdrošināšana;
  • Jebkurš pakalpojums, kas nav tieši minēts viesnīcas aprakstā, viesnīcas izcenojumā vai jebkādā citā informatīvajā materiālā.