05.01.2019 – 26.01.2019

Plašas slēpošanas iespējas, kur sev piemērotu trasi atradīs ikviens!

Rīga – Lyon – Rīga

29419903

no 389,00 *

Meribela (Méribel) ir brīnišķīgs Alpu kūrorts, kas celts Savojas ciematu stilā no koka un akmeņiem, un burvīgi iederas skaistajā, ar mežiem apaugušo, kalnu ainavā. Šo kūrortu dibināja tikai pirms septiņdesmit gadiem, pateicoties viena cilvēka – Anglijas armijas pulkveža Pītera Lindseja iniciatīvai. Meribela īsā laikā ir kļuvusi par vienu no pasaules lielākajiem slēpošanas kūrortiem. 1992. gadā šeit notika Olimpisko spēļu sacensības hokejā un sieviešu slalomā.

Meribelas kūrorta emblēma ir sirds. Tas ir tāpēc, ka kūrorts atrodas “Trīs ieleju” pašā sirdī – pasaulē lielākajā slēpošanas apgabalā. Meribelas centrālā atrašanās vieta sniedz priekšrocības tiem, kas šeit dzīvo. Slēpotāji var izvēlēties slēpot: pa garām, gleznainām meža trasēm pašā Meribelā, vai pārbraukt uz “bagātnieku trasēm” Kurševelā, vai arī doties uz sniegotajiem laukiem Le Menuirā un Val Toransā.

Lai brīvi ceļotu pa “Trim ielejām”, jāiegādājas attiecīga slēpošanas karte. Jāievēro arī pacēlāju darba laiki. Visi pacēlāji “Trīs ielejās” ir aprīkoti ar jaunu sistēmu “Free Hands”. Ejot caur kontroles punktu, sistēma automātiski nolasīs pacēlāju kartes datus.

Pēc slēpošanas tiek piedāvātas plašas izklaides un atpūtas iespējas: baseins un olimpiskā slidotava, alpīnistu siena, boulings, pārgājieni ar sniega pēdām, aero klubs un pilotu skola, braukšana ar sniega motocikliem, nakts klubi, kinoteātris, u.c. Ģimenēm ar bērniem tiek piedāvāts bērnudārzs no 1,5 līdz 3 gadiem un trīs slēpošanas bērnudārzi bērniem, kas vecāki par 3 gadiem (lai iestātos bērnudārzā, ir nepieciešama pošu grāmatiņa).

Meribela sastāv no kūrorta centrālās daļas (1450 m virs jūras līmeņa) un ciematiņa Méribel-Mottaret (1700 m). Starp ciematiem kursē bezmaksas autobuss, bet slēpotāji no vienas kūrorta daļas uz otru var viegli pārvietoties ar pacēlāju palīdzību. Mottaret ciemata galvenā priekšrocība ir tā, ka visas viesnīcas un apartamenti atrodas tieši pie slēpošanas trasēm. Mottaret pilsētiņas dzīves ritms ir daudz mierīgāks nekā Meribelas centrā, bet arī šeit ir neliels pilsētas centrs ar veikaliem, restorāniem, sniega motociklu nomas punktu, kinoteātri un bērnudārzu mazajiem slēpotājiem.

Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums maršrutā Rīga – Lyon – Rīga;
  • Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā – nogādāšāna uz lidostu;
  • 7 naktis atpūta izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

Papildus izdevumi

  • SKI PASS;
  • SKI buss;
  • Ceļojuma apdrošināšana;
  • Personīgie izevumi.