05.01.2019 – 26.01.2019

La Plagne Francijā ir viens no lielākajiem slēpošanas reģioniem pasaulē, kur sev piemērotu trasi atradīs ikviens!

Rīga – Lyon – Rīga

29419903

no 519,00 *

La Plagne kūrortā ir seši kalnu ciemati: Aime la Plagne (2100 m), Belle Plagne (2050 m), Plagne Soleil (2050 m), Plagne Bellecote (1930 m), Plagne Centre (1970 m) un Plagne 1800 (1800 m), kuri atrodas tieši uz kalnu slēpošanas nogāzēm starp pacēlājiem un slēpošanas trasēm. Šeit tiek nodrošinātas komfortablas naktsmājas daudzajiem kalnu atpūtas entuziastiem. Šis slēpošanas reģions nodēvēts par “paradiski”, tādejādi skaidri norādot uz tā saistību ar paradīzi. Tas ir viens no lielākajiem slēpošanas reģioniem pasaulē, kur sev piemērotu trasi atradīs ikviens. Šajos mini kūrortos ir viss nepieciešamais atpūtai un izklaidei: restorāni, bāri, tirdzniecības centri, bērnudārzi un slēpošanas skolas.

La Plagne 1800 ir slavens ar savu Olimpisko bobsleja trasi – vienu no vistehniskākajām pasaulē. Asu izjūtu cienītājiem šeit tiek piedāvātas dažādas atrakcijas – nobraucieni no četrvietīgām kamanām ar automātiskajām bremzēm tādejādi izbaudot, kas spēj sasniegt 100 km/st.

Aime la Plagne ir daudzstāvu ēku komplekss, kur vislielākā ēka ir līdzīga pie kalna piestājušam milzīgam kuģim.

Belle Plagne ir ērtākais un jaukākais ciematiņš. Šeit visas ēkas ir celtas no akmens un koka, un kur pa ielām brauc ar slēpēm nevis mašīnām.

Plagne Soleil ar savu raksturīgo arhitektūru un mierīgo gaisotni atgādina Savojas ciematu.

Plagne Bellecote ir no stikla un betona celts dinamisks un funkcionāls ciemats, kas daudzus vilina ar savu atklāto baseinu.

Plagne Centre atrodas slēpošanas trases, kur sev piemērotu trasi atradīs ikviens.

Bezmaksas autobusi un pacēlāji nodrošina sakarus starp ciematiem no plkst. 08:00 rītā līdz plkst. 24:00 naktī. La Plagne kūrortu kompleksā ietilpst arī tādi gleznaini, dziļāk ielejā esošie Savojas ciemati, kā Champagny en Vanoise (1250 m), Plagne Montalbert (1350 m), Montchavin (1250 m) un Les Coches (1450 m), kurus ar La Plagne kūrortiem savieno trošu ceļi.

Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums maršrutā Rīga – Lyon – Rīga;
  • Sagaidīšana lidostā un nogādāšana uz izvēlēto viesnīcu, izlidošanas dienā – nogādāšāna uz lidostu;
  • 7 naktis atpūta izvēlētajā viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas tipu.

Papildus izdevumi

  • SKI PASS;
  • SKI buss;
  • Ceļojuma apdrošināšana;
  • Personīgie izevumi.