Pieczvaigžņu viesnīca Edem Resort Medical & SPA atrodas Ļvovā un ir viens no labākajiem kūrortiem, kurš piedāvā vairāk nekā 100 numurus, sākot no ekonomiskās klases numuriem līdz luksusa klases numuriem. Šī ir iedvesmas, relaksācijas un attīrīšanās vieta!

29419903

no 95,00 * dienā iekļautas brokastis un SPA zonas apmeklējums vienai personai

Edem Resort Medical & SPA ir iedvesmas, relaksācijas un attīrīšanās vieta. Jūs spēsiet sajust, kā enerģija piepildīs prātu, ķermeni un dvēseli!

Edem Resort Medical & SPA ir viens no labākajiem kūrortiem, kur varēsiet izbaudīt visas privilēģijas un bonusus, kas ir pieejamas viesiem.

Pieczvaigžņu viesnīca Edem Resort Medical & SPA piedāvā vairāk nekā 100 numurus, sākot no ekonomiskās klases numuriem līdz luksusa klases numuriem. Lieliski numuri ar balkoniem, no kuriem paveras skaisti panorāmas skati uz ezeru un parku, baudot patīkamu rīta kafiju.

Edem Resort Medical & SPA atrodas Veselības Centrs, kurā tiek piedāvādas dažādas procedūras un programmas. Kā arī āra aktivitātes mīļotājiem Edem Resort piedāvā dažādus sporta un izklaides pasākumus.