Šajā programmā tiek izmantotas mūsu vadošās metodes, kas īsā laika posmā nodrošinās ķermeņa pašattīrīšanās procesus. Programmas pamatā ir vadošo speciālistu – terapeitu, dietalogu un šefpavāru – klīniski izstrādāts uzturs 3 reizes dienā, kā arī spa procedūras, kas palīdzēs koriģēt ķermeņa skābes līdzsvaru un novērst iekaisumu.

Programma sāksies ar centra vadošo speciālistu konsultācijām, laboratorijas diagnostiku un ultraskaņas pārbaudi, kas ļaus apkopot nepieciešamo, lai pielāgotu programmu jūsu vajadzībām.

 

29419903

no 185,00 * dienā

Ārstēšanas sesijas apraksts:

Ārsta padoms / Individuāla uztura plāna izstrāde, ko veic klīnikas vadošais uztura speciālists / Ultraskaņas diagnostika – visaptveroša izmeklēšana / Laboratorijas diagnostika / Bioenerģētiskā diagnostika un korekcija / Hidro-, fito- un aromterapija / Dūņu terapija un fitoterapija / Enerģijas hidromasāža / Sausās oglekļa dioksīda vannas / Limfodrenāžas masāža / Savienojošo audu masāža / Hypoxi terapija / Grupas fitnesa nodarbības / Ekskursija pa vēsturisko Ļvovu / SPA zonas apmeklējums

Piezīmes

  • Programmas izmaksas neietver izmitināšanas izmaksas
  • Maksājums saskaņā ar dienas NBU likmi