29.12.2018 – 09.03.2019

Slēpošanas brīvdienas, ziemas prieki, kulinārās delikateses un ziemas sporta veidu pārpilnība Zell am See-Kaprun!

Rīga – Zalcburga – Rīga

29419903

no 707,00 *

Slēpošanas reģions Zell am See ir viens no populārākajiem kūrortiem Austrijā, kas piedāvā plašas sportošanas un atpūtas iespējas. Zell am See slēpošanas nogāzes ir izvietotas uz zirga pakavam līdzīgas formas Schmittenhöhe kalnā, no kura virsotnes paveras skaists skats uz pakājē izvietoto pilsētiņu un Zelli ezeru. Vieglākās trases atrodas dienvidu pusē Sonnkogelā un ir labi piemērotas iesācējiem, savukārt ziemeļu puses stāvās nogāzes Hirschkogelā nodrošina spriedzes sajūtas arī pieredzējušiem braucējiem. Meža trases pasargā vējaina laika apstākļos. Bezmaksas slēpošanas autobuss pārdesmit minūtēs aizvedīs uz Kpruna ledāju, kurā allaž ir labi sniega apstākļi. Šeit atradīsiet gan snovborda parkus, gan bagātīgus neskarta sniega laukus.

Alpu pilsēta Zell am See ir daudzu tūristu iemīļota vieta un atrašanās Zelli ezera piekrastē šo vecpilsētu padara īpašu salīdzinājumā ar citām kūrorta pilsētām. Vakaros Zell am See ir kā pasaka – neskaitāmas aicinošas uguntiņas logos, tradicionālā vācu mūzika un vakariņu kārdinošais aromāts. Zell am See no Zalcburgas atrodas aptuveni stundas brauciena attālumā, ko ērti izmantot vienas dienas izbraukumā. Papildus kalnu slēpošanai šeit ir arī citas brīvā laika pavadīšanas iespējas: šķēršļu joslas trases, slidošanas laukumi uz Zelli ezera, izbraucieni ar ragavām utt. Ciematā esošajā izklaides centrā ir pieejama peldvieta ar pirtīm, boulings un ledus halle.

Slēpošanas reģions Kaprun kopā ar Cellamzē reģionu piedāvā plašas iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Kalnu slēpošanas reģions sevī ietver vairāk nekā 40 km labi koptu trašu un aptuveni 20 pacēlājus.
Netālu no Kaprunas atrodas Kicšteinhorna ledājs (3203 m), kur slēpošana iespējama visa gada garumā. Šeit ir daudzas plašas un garas trases, kas piemērotas iesācējiem – gan slēpotājiem, gan snovbordistiem, kā arī vairākas vilinošas “melnās” trases, kā arī izgaismotas trases distanču slēpotājiem. No ledāja virsotnes paveras skaists skats uz Augstā Tauerna kalna Nacionālo parku, un skaidrā laikā pat saredzama Austrijas augstākā virsotne – Grosglokners (3764 m).

Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums Rīga – Zalcburga – Rīga;
  • Grupas transfērs no lidostas uz izvēlēto viesnīcu;
  • Atpūta viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas variantu;
  • Nodokļi, 20 kg nododamā bagāža, 8 kg rokas bagāža;
  • Kalnu slēpošanas inventāra pārvadāšana (1 bagāžas vienība uz personu, jāpiesaka rezervēršanas brīdī).

Papildus izdevumi

  • SKI PASS;
  • SKI buss;
  • Ceļojuma apdrošināšana;
  • Personīgie izdevumi.