29.12.2018 – 09.03.2019

Lieliska atpūta Austrijā apvienojot kalnu slēpošanu un SPA veselības procedūras!

Rīga – Zalcburga – Rīga

29419903

no 652,00 *

Skaistajā Gašteinas ielejā atrodas Bādgašteinas, Bādhofgašteinas, Dorfgašteinas un Sportgašteinas kūrorti – pašā Alpu centrā, ko ieskauj greznie Hohe Tauern kalni. Šeit ir radīti teicami apstākļi sportošanai un kalnu slēpošanai kā arī, pateicoties dziednieciskajiem termālajiem avotiem, šo ieleju zina visā pasaulē.

Gašteinas ielejas lielākais dārgums ir Radhausberga kalna vecās radona raktuves. Sākotnēji radona raktuvēs ieguva zeltu, bet vēlāk zinātnieki atklāja to labvēlīgo ietekmi uz cilvēka organismu. Un nu jau vairāk kā 50 gadus raktuves tiek izmantotas dziednieciskos nolūkos.

Gašteinas ielejas raktuvju dziednieciskā spēka noslēpums slēpjas trīs faktoru savstarpējā iedarbībā, ko nosaka: radona saturs (līdz 4,5 nano kirī uz 1 litru gaisa), gaisa temperatūra (no 37,5 līdz 41,5°C) un augsta gaisa mitruma pakāpe (70-95%). No pazemes avotiem plūstošie, ar radonu bagātie siltie ūdens tvaiki rada ārstniecisku efektu, kas stimulē vielmaiņu un atjaunošanās procesus šūnu līmenī. Radona raktuves ieteicams apmeklēt balsta-kustību aparāta traucējumu, elpošanas ceļu saslimšanas un ādas slimību gadījumos. Aptuveni 90% gadījumu ārstnieciskās procedūras, kurās izmanto mikroklimata terapiju, dod ilglaicīgi pozitīvu efektu, nostiprina veselību un stimulē imūnsistēmu.

Bādgašteinu mēdz saukt arī par Gašteinas ielejas kūrorta pērli. Šeit ir lieliska vieta kalnu slēpošanai – 118 km kopgarumā ir ierīkotas trases un 25 pacēlāji. Daudzas no sarežģītajām trasēm spējīgi izbraukt tikai pieredzējuši un labi sagatavoti kalnu slēpotāji.

Bādhofgašteina ir ziemas sporta un balneoloģijas kūrortpilsētiņa, kura atrodas 7 km attālumā no Bādgašteinas. Kūrortā ir visi apstākļi, lai slēpotāji varētu baudīt neaizmirstamus ziemas priekus: noturīga sniega sega; pārdomāts pacēlāju izvietojums (kopumā 19); 81 km kopgarumā pietiekami sarežģītas, garas un komfortablas slēpošanas (arī distanču slēpošanas) trases, kuras piemērotas arī slēpotājiem-iesācējiem. Ziemas atpūtas cienītāju rīcībā ir slēpošanas skolas pieaugušajiem un bērniem, kā arī kalnu slēpošanas “dārziņš” bērniem vecumā no 3 gadiem.

Dorfgašteinas kūrortā, salīdzinājumā ar Bādgašteinu un Bādhofgašteinu, lielāka uzmanība tiek pievērsta kalnu slēpošanas iespējām. Blakus kalniem un pacēlājiem uz to virsotnēm atrodas liels SPA komplekss “Solarbad”, kurā pieejamas atpūtas un atveseļošanās procedūras visai ģimenei.

Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums Rīga – Zalcburga – Rīga;
  • Grupas transfērs no lidostas uz izvēlēto viesnīcu;
  • Atpūta viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas variantu;
  • Nodokļi, 20 kg nododamā bagāža, 8 kg rokas bagāža;
  • Kalnu slēpošanas inventāra pārvadāšana (1 bagāžas vienība uz personu, jāpiesaka rezervēršanas brīdī).

Papildus izdevumi

  • SKI PASS;
  • SKI buss;
  • Ceļojuma apdrošināšana;
  • Personīgie izdevumi.