2018

Spilgtas emocijas, iespaidi, iepazīšanās ar valsti – tas paliks atmiņā vēl ilgi un Jūs noteikti vēlēsieties te atgriezties vēlreiz!

 • Bangkoka (1 naktis)
 • Pataija (4 naktis)
 • Kvajas upe (1 nakts)
 • Puketa (7 naktis)

Rīga – Bangkoka – Rīga

29419903

no 1129,00 *

katram pieaugušajam divvietīgā numurā ar ēdināšanu pēc programmas

1. diena

Lidojums: Rīga-Stambula plkst. 18:30-22:35. Izlidošana no Stambulas plkst. 01:55.

2. diena

Ierašanās Bangkokā plkst. 14:50. Pasu un muitas kontrole, tikšanās ar pārstāvi, transfērs uz viesnīcu Bangkokā. Brīvais laiks.

3. diena

Brīvais laiks vai pēc pašu izvēles, ekskursijas programma Bangkokā – 85 EUR:

Zelta Budas templis (Wat Pho), Lielā pils (Grand Palace), Smaragda Budas templis, mūsdienu debesskrāpji un ielu tirdziņi. Brauciens ar tradicionālo “gardeguna” laivu pa Bangkokas kanāliem, iespēja pabarot samus, kas peld tempļa tuvumā. Pusdienas. Brīvais laiks. Transfērs uz viesnīcu Pataijā vai uz citu līdzīga līmeņa viesnīcu.

4. diena – 5. diena

Brokastis viesnīcā. Cenā iekļauta pilsētas apskates ekskursija: senu akmeņu parks, kur atrodas krokodilu ferma un notiek krokodilu šovs, lateksa fabrika (kaučuks – vēl viena Taizemes “rozīnīte”, bet populārie lateksa izstrādājumi – tās lepnums), čūsku ferma un čūsku šovs, dārgakmeņu muzejs ar “pazemes” ekskursiju, kurā uzzināsiet, kā tiek iegūti, apstrādāti un savu gala izskatu gūst dārgakmeņu izstrādājumi. Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Pie gida pieejamas ekskursijas.

6. diena

Agra celšanās divu dienu ceļojumam uz Kančanaburi provinci.  Šī satriecoši skaistā vieta – zaļie pakalni, ūdenskritumi, nacionālie parki – daudzveidīgas atpūtas iespējas. Pirmā pietura pēc brokastīm – taizemiešu tradicionālo tīkkoka māju apmeklējums, kokosriekstu pārstrādes mini-ferma. Tālāk dosimies uz Tonburi provinci, uz Damnaen Saduak peldošo tirgu. “Gardeguna” taizemiešu laivās peldēsiet caur līkumotiem kanāliem, redzēsiet tradicionālās taizemiešu mājas uz pāļiem un taizemiešu tirgu. Te atradīsiet daudzus suvenīrus, tīkkoka un zīda izstrādājumus, garšvielas un dažādus augļus. Tālāk Jūs gaida Karaliskā tīkkoka izstrādājumu fabrika, kur redzēsiet tās meistarus darbībā. Izstāžu zālē Jūsu iztēli pārsteigs tīkkoka šedevru skaistums un unikalitāte. Nākamā pietura – populārais tilts pār Kvajas upi, kur uz mirkli attapsieties XX gadsimta vidus vēsturē un detalizēti uzzināsiet skumjo Nāves ceļa rašanās stāstu. Turpinājumā gaida pusdienas atvērtā tipa restorānā ar lielisku skatu uz tiltu pār upi. Pēc pusdienām dosieties uz eksotisku viesnīcu, kas atrodas tieši uz ūdens, te varēsiet nopeldēties atvēsinošajā upē pēc piesātinātās dienas.

7. diena

Pamosties saullēktā nacionālā parka pašā biezoknī, rīta upes vieglās šalkoņas pavadīti, – kas gan var būt jaukāks! Brokastis viesnīcā, pēc kurām dosieties uz populārajiem termālajiem avotiem – tiem piedēvē ārstnieciskas spējas un tos sauc par Kančanaburi provinces lepnumu. Otrs lepnums – Sai Yok nacionālais parks. Ne velti Kančanaburi province godam nes “Taizemes zaļo plaušu” nosaukumu – te sastopami necaurejami tropiskie džungļi un mūžzaļas nogāzes, dziļūdens upes un pārsteidzoši tīrs gaiss! Par to pārliecināsieties paši, peldot ar koka plostiem Sai Yok nacionālajā parkā, taču visdrosmīgākie varēs izpeldēties upē. Vai arī – elpu aizraujošajā Sai Yok Yai ūdenskritumā, arī te mūs gaida pietura. Pēc pusdienām džungļos dosieties uz Ziloņu ciematu, kur varēsiet personīgi iepazīties ar šiem pārsteidzošajiem dzīvniekiem.  Par papildu samaksu (~700 THB = ~20 EUR) varēsiet doties pastaigā ziloņa mugurā džungļu biezoknī. Pēdējā piesātinātā ceļojuma pietura – tējas namiņš ar plašu tēju kolekciju un taizemiešu tautas medicīnas aptieka, kur uzzināsiet visu par tās labajām īpašībām un, ja vēlēsieties, varēsiet no šī brauciena iegādāties sev un saviem tuvajiem patiešām noderīgas dāvanas. Un, visbeidzot, atgriešanās Pataijā.

8. diena

Brokastis. Transfērs uz lidostu izlidošanai uz Puketu, pēc ierašanās – transfērs uz viesnīcu, brīvais laiks.

9. diena – 14. diena

Brokastis. Cenā iekļauta Puketas salas apskates ekskursija: tās laikā iepazīsiet Taizemes vēsturi un reliģiju, mūsdienu dzīvi salā, tās kultūru un tradīcijas. Tūres laikā apmeklēsiet skatu laukumu, Wat Chalong tempļu kompleksu, kaučuka fabriku, redzēsiet čūsku šovu un uzzināsiet par ārstnieciskajām no čūskām gatavoto preparātu īpašībām. Uzzināsiet, kā Taizemē tiek iegūti, apstrādāti un savu gala izskatu gūst dārgakmeņu izstrādājumi.

Brīvais laiks atpūtai pludmalē. Pie gida pieejamas ekskursijas.

Pēc pašu izvēles, piedāvājam ekskursiju programmu uz Khao Lak rezervātu – 85 EUR

Bruņurupuču fermas apmeklējums – pastaiga ziloņa mugurā (+pelde ar ziloņiem par papildu samaksu) – nesteidzīga pelde uz bambusa plostiem cauri džungļiem – pusdienas autentiskā restorānā – ūdenskritums – templis ar mērkaķiem (dusošā Budas templis).

15. diena

Transfērs uz lidostu, lidojums Puketa-Stambula plkst. 05:30 – 12:35, Stambula-Rīga plkst. 15:35 – 17:35.

Dzīvošana viesnīcās ar izcilu servisu

 • Viesnīca  Chada Hotel/ Superior/ Bangkok 3*
 • Viesnīca Avani Atrium/ Deluxe/ Bangkok 4*
 • Viesnīca The Berkeley/ Premier/ Bangkok 5*
 • Viesnīca Sea Breeze/ Superior/ Pattaja 3*
 • Viesnīca Long Beach/ Superior/ Pattaija 4*
 • Viesnīca Pullman/ Deluxe/ Pattaija 5*
 • Viesnīca APK Resort / Standard/ Phuket 3*
 • Viesnīca The Charm / Deluxe/ Phuket 4*
 • Viesnīca Mariott NaiYang / Deluxe/ Phuket 5*

Ceļojuma cenā iekļauts

 • Aviobiļetes Rīga-Bangkoka-Rīga (Turkish airlines caur Stambulu);
 • kopējā bagāža 30 kg un 8 kg rokas bagāža lidmašīnas salonā;
 • ēdināšana lidojuma laikā;
 • iekšējais lidojums uz Puketu kopējā bagāža 20 kg un 5 kg rokas bagāža;
 • transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
 • viesnīca ar brokastīm;
 • programmā norādītās ekskursijas krievu valodā.

*Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojumu laiku un pārvadātāju.

Papildus izdevumi

 • Vīza 50 EUR (nokārtošana aizņems ~10-14 dienas). Vīzas saņemšanai nepieciešama pase, kas derīga vēl 6 mēnešus pēc atgriešanās Latvijā, 2 foto 3.5 x 4.5 cm un aizpildīta anketa.