Pieczvaigžņu viesnīca Edem Resort Medical & SPA atrodas Ļvovā un ir viens no labākajiem kūrortiem, kurš piedāvā vairāk nekā 100 numurus, sākot no ekonomiskās klases numuriem līdz luksusa klases numuriem. Šī ir iedvesmas, relaksācijas un attīrīšanās vieta!

29419903

no 95,00 * iekļautas brokastis un SPA zonas apmeklējums vienai personai

Edemas valsts ir varas, iedvesmas, relaksācijas un attīrīšanās vieta. Edem Resort Medical & SPA Jūs spēsiet sajust, kā enerģija piepildīs prātu, ķermeni un dvēseli! Tiklīdz Jūs šķērsojat robežu starp parasto pasauli un Edemas valsti – viss mainās! Šeit parādās citāds noskaņojums, citādas emocijas un pat domas.

Edem Resort Medical & SPA ir kļuvusi par īstu valsti ar savām tradīcijām un robežām, un ir viens no labākajiem kūrortiem, kur varēsiet izbaudīt visas privilēģijas un bonusus, kas ir pieejamas viesiem.

Debesu vārti ir Jums atvērti, kur ķermenis saplūst ar dvēseli, kas bagātina iekšējo būtību ar veselību un iedvesmu. Dzīvot harmonijā ar sevi! Šeit atpūšas ne tikai ķermenis, bet tiek uzlabota arī dvēsele.

Pieczvaigžņu viesnīca Edem Resort Medical & SPA piedāvā vairāk nekā 100 numurus, sākot no ekonomiskās klases numuriem līdz luksusa klases numuriem. Lieliski numuri ar balkoniem, no kuriem paveras skaisti panorāmas skati uz ezeru un parku, baudot patīkamu rīta kafiju.

Edem Resort Medical & SPA atrodas Veselības Centrs, kurā tiek piedāvādas dažādas procedūras un programmas. Kā arī āra aktivitātes mīļotājiem Edem Resort piedāvā dažādus sporta un izklaides pasākumus.